Микросистема 1С:Підприємство

067 311 21 30
067 381 62 04
(0382) 700-822

29001, г. Хмельницкий,
ул. Героев Майдана, 48 (1 этаж, вход с улицы Свободы)
Лінія консультацій: 067 311 21 30

 

Для навчальних закладів

«1С» пропонує спеціальні умови співпраці з вищими і середніми освітніми установами в рамках Договору про співпрацю з вищими і середніми навчальними закладами. Для вивчення і освоєння системи «1С:Підприємство» студентам і викладачам пропонується ПП «1CПідприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України».

Умови співпраці «1С» з Навчальними закладами

У зв'язку з розширенням сфери застосування IT-технологій з'являється необхідність у виборі найбільш сучасних і досконалих програм для здійснення процесу обліку і управління. Зростає і потреба у фахівцях, здатних грамотно і ефективно використовувати ці технології. Все частіше абітурієнти звертають увагу на наявність у програмах навчальних закладів курсів, що надають можливість навчатися сучасним програмам ведення обліку.

На сьогоднішній день серед обліково-управлінських програм найпопулярнішою, надійною та ефективною є система програм «1С:Підприємство», яку надає  «1С», провідний виробник софту в Україні та інших країнах СНД.

 «1С» пропонує спеціальні умови співпраці з вищими і середніми освітніми установами в рамках Договору про співпрацю з вищими і середніми навчальними закладами.

Освітні установи, які уклали Договір про використання програмних продуктів у навчальному процесі, отримують можливість купувати для навчального процесу програмні продукти «1С» на особливо пільгових умовах, безкоштовно оновлювати їх у разі виходу нових версій. Слід звернути увагу, що на відміну від багатьох інших виробників ПП, фірма «1С» надає для навчального процесу не «урізану» навчальну версію, а повну версію з документацією, тобто точно той же продукт, який купують і звичайні користувачі.

Для вивчення і освоєння системи «1С:Підприємство» студентам і викладачам пропонується ПП «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України», вартість 2592 грн

Поставка «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» (код 4601546047137) включає такі програмні продукти:

 • 1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для України;
 • 1С:Підприємство 8. Управління торгівлею для України;
 • 1С:Підприємство 8. Зарплата та Управління персоналом для України;
 • 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України;
 • 1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України;
 • Бухгалтерія для бюджетних установ України;
 • Зарплата і кадри для бюджетних установ України;
 • Комплексний облік для бюджетних установ України;
 • Розпорядник бюджетного фінансування для України;
 • 1С:Підприємство 8. Управління невеликою фірмою для України
 • Додаткова багатокористувацька ліцензія на 20 робочих місць;
 • Сервер 1С:Підприємство 8.

Програмний продукт «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» продається вищим і середнім освітнім закладам, які уклали договір про співпрацю з  «1С Україна». Після підписання договору продукт «1C:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» може бути придбаний через партнерів-франчайзі 1С компанії ABBYY Україна. Для комплексної підтримки навчального процесу, орієнтованого на фундаментальну підготовку молодих фахівців, чия подальша робота буде пов'язана з активним використанням програмних продуктів сімейства «1С:Підприємство», «1С» надає пільгову передплату- ІТС Україна ВНЗ.

Програмні продукти 1С вже використовуються в навчальних планах багатьох освітніх закладів різного рівня акредитації як державного підпорядкування, так і комерційних.

Також зверніть увагу, що існують різні галузеві і спеціалізовані модифікації комплекту для навчання 1С:

— 1С:Підприємство 8. Доповнення до комплекту для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» Будівництво

— 1С:Підприємство 8. Доповнення до комплекту для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» Сільське господарство

ПП «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» успішно впроваджено в систему роботи провідних вищих навчальних закладів у більшості областей України, а саме: Тернопільський державний економічний ун-т, Сумський державний ун-т, Університет Економіки та Права «КРОК», Київський ун-т ринкових відносин, Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж і багато інших.

Крім того, освітня установа отримує дилерські знижки на всі продукти, поширювані фірмою «1С». Знижки надаються не тільки для ПП, що використовуються в навчальному процесі, але й для продуктів, придбаних з іншими цілями, наприклад, для внутрішньої автоматизації діяльності самих навчальних закладів.

Із розширенням сфери застосування рішень на платформі «1С:Підприємство 8» зростає затребуваність фахівців, здатних грамотно і ефективно використовувати цю систему. Освітній заклад має можливість на пільгових умовах навчати своїх співробітників у навчальному класі «1С» і отримувати консультації на фірмі «1С», а також (за бажанням) безкоштовно атестувати своїх працівників на знання економічних програмних продуктів «1С». 1С в рамках «Угоди про сертифікованому навчанні учнів» пропонує придбати за спеціальними цінами методики навчання за платформою і прикладними рішеннями, які розроблені методистами 1С. Це дає можливість включати курси навчання в навчальний план навчального закладу без попередньої підготовки методик викладання. Дізнатися умови підготовки власних викладачів для проведення навчання ЦСО у Вашому навчальному закладі Ви можете електронною поштоюpartners@abbyy.ua.

Спеціальна пропозиція від ABBYY Україна! Навчальний заклад, який придбає ПП «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» має можливість безкоштовного навчання своїх співробітників на курсах ЦСО у навчальному центрі ABBYY Україна.

  

Дополнительную информацию Вы можете узнать, позвонив по телефону (0382) 65-10-45, или по электронной почте : ms1c@micro.km.ua.