Мікросистема Автоматизація бізнесу

067 311 21 30
067 381 62 04
(0382) 700-822

29001, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 48 (1 поверх, вхід з вулиці Свободи)

 

Лінія консультацій: 067 311 21 30 

 

Для навчальних закладів

Пропонуються спеціальні умови співпраці з вищими і середніми освітніми установами в рамках Договору про співпрацю з вищими і середніми навчальними закладами. Для вивчення і освоєння системи «1С:Підприємство» студентам і викладачам пропонується ПП «1C:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України».

Умови співпраці з Навчальними закладами

У зв'язку з розширенням сфери застосування IT-технологій з'являється необхідність у виборі найбільш сучасних і досконалих програм для здійснення процесу обліку і управління. Зростає і потреба у фахівцях, здатних грамотно і ефективно використовувати ці технології. Все частіше абітурієнти звертають увагу на наявність у програмах навчальних закладів курсів, що надають можливість навчатися сучасним програмам ведення обліку.

На сьогоднішній день серед обліково-управлінських програм найпопулярнішою, надійною та ефективною є система програм «1С:Підприємство».

Пропонуються спеціальні умови співпраці з вищими і середніми освітніми установами в рамках Договору про співпрацю з вищими і середніми навчальними закладами.

Освітні установи, які уклали Договір про використання програмних продуктів у навчальному процесі, отримують можливість купувати для навчального процесу програмні продукти «1С:Підприємство» на особливо пільгових умовах, безкоштовно оновлювати їх у разі виходу нових версій. Слід звернути увагу, що на відміну від багатьох інших виробників ПП, надається для навчального процесу не «урізана» навчальна версія, а повна версію з документацією, тобто точно той же продукт, який купують і звичайні користувачі.

Для вивчення і освоєння системи «1С:Підприємство» студентам і викладачам пропонується ПП «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» вартість 4212 грн.

Поставка «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» (код 4601546047137) включає такі програмні продукти:

  •  Бухгалтерія для України, редакція 2.0;
  •  Управління торгівлею для України, редакція 3.1;
  •  Зарплата та Управління персоналом для України, редакція 2.1;
  •  Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2;
  •  Управління виробничим підприємством для України, редакція 1.3;
  •  Комплексний облік для бюджетних установ України, редакція 2.0;
  •  Управління невеликою фірмою для України,редакція 1.6;
  • Додаткова багатокористувацька ліцензія на 50 робочих місць;
  • Сервер 1С:Підприємство 8.

Програмний продукт «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» продається вищим і середнім освітнім закладам, які уклали договір про співпрацю ». Після підписання договору продукт «1C:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» може бути придбаний через партнерів компанії CONTO. Для комплексної підтримки навчального процесу, орієнтованого на фундаментальну підготовку молодих фахівців, чия подальша робота буде пов'язана з активним використанням програмних продуктів сімейства «1С:Підприємство», надається пільгова передплата- ІТС Україна ВНЗ.

Програмні продукти 1С:Підприємство вже використовуються в навчальних планах багатьох освітніх закладів різного рівня акредитації як державного підпорядкування, так і комерційних.

Також зверніть увагу, що існують різні галузеві і спеціалізовані модифікації комплекту для навчання:

— 1С:Підприємство 8. Доповнення до комплекту для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» Будівництво

— 1С:Підприємство 8. Доповнення до комплекту для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» Сільське господарство

ПП «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» успішно впроваджено в систему роботи провідних вищих навчальних закладів у більшості областей України, а саме: Тернопільський державний економічний ун-т, Сумський державний ун-т, Університет Економіки та Права «КРОК», Київський ун-т ринкових відносин, Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж і багато інших.

Крім того, освітня установа отримує дилерські знижки на всі продукти 1С:Підприємство. Знижки надаються не тільки для ПП, що використовуються в навчальному процесі, але й для продуктів, придбаних з іншими цілями, наприклад, для внутрішньої автоматизації діяльності самих навчальних закладів.

Із розширенням сфери застосування рішень на платформі «1С:Підприємство 8» зростає затребуваність фахівців, здатних грамотно і ефективно використовувати цю систему. Освітній заклад має можливість на пільгових умовах навчати своїх співробітників у навчальному класі фірм партнерів і отримувати консультації, а також (за бажанням) безкоштовно атестувати своїх працівників на знання економічних програмних продуктів лінійки «1С:Підприємство 8». В рамкках «Угоди про сертифікованому навчанні учнів» пропонується придбати за спеціальними цінами методики навчання за платформою і прикладними рішеннями, які розроблені методистами. Це дає можливість включати курси навчання в навчальний план навчального закладу без попередньої підготовки методик викладання. Дізнатися умови підготовки власних викладачів для проведення навчання ЦСО у Вашому навчальному закладі Ви можете електронною поштоюpartners@conto.ua.

Спеціальна пропозиція від CONTO! Навчальний заклад, який придбає ПП «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України» має можливість безкоштовного навчання своїх співробітників на курсах ЦСО у навчальному центрі CONTO.

  

Додаткову інформацію можна взнати за телефоном (0382) 65-10-45, чи по електронній пошті : ms1c@micro.km.ua.