Мікросистема Автоматизація бізнесу

067 311 21 30
067 381 62 04
(0382) 700-822

29001, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 48 (1 поверх, вхід з вулиці Свободи)

   


Лінійка продуктів BAS      

6690 грн.

12900 грн.

"BAS Бухгалтерія. ПРОФ " призначена для автоматизації бухгалтерського й податкового обліку, включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову та роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включно з субкомісією), надання послуг, виробництво тощо. Бухгалтерській й податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

 

 "BAS Бухгалтерія. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів "


2240 грн.

 

"BAS Бухгалтерія. Базова "

 

 

 

 

 

     

18000 грн.

"BAS Бухгалтерія. КОРП " є професійним інструментом бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов'язкової регламентованої звітності з розширеними можливостями обліку. Рішення має розширений функціонал в частині розрахунку заробітної плати, що дозволяє використовувати його на підприємствах зі складним розрахунком заробітної плати.    

34000 грн.

"BAS Комплексне управління підприємством" є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління та обліку. Рішення дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого і середнього бізнесу. "BAS Комплексне управління підприємством" дозволяє збільшити продуктивність праці всіх служб підприємства та покращити процеси взаємодії підрозділів.    

8400 грн.

 "BAS Управління торгівлею"  є типовим прикладним рішенням, який дозволяє у комплексі автоматизувати задачі оперативного й управліньського обліку, аналізу й планування торгівельних операцій, забезпечив тим самим ефективне керування сучасним торгівельним підприємством. Конфігурація призначена для автоматизації обліку в організаціях, які займаються оптово-роздрібною торгівлею.

 

   

 

6690 грн.

"BAS Роздрібна торгівля" підходить для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так в складі розподіленої торговельної мережі. Рішення дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах, а також може використовуватися в якості робочого місця касира. "BAS Роздрібна торгівля" зручно використовувати спільно з іншими програмами для комплексного вирішення задач.

 

   

 

 

8400 грн.

16710 грн."BAS Малий бізнес"– це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізоване усе найнеобхідніше для оперативного обліку, контролю, аналізу і планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.

  

  "BAS Малий бізнес".Комплект на 5 користувачів."

   

2240 грн.

 

"BAS Малий бізнес. Базова"

 

 

 

 

      
  Лінійка продуктів UA Бюджет    

 

12900 грн.

 

UA-Бюджет забезпечує автоматизацію бухгалтерського та фінансового обліку, розрахунку заробітної плати та ведення кадрового обліку бюджетних установ, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в установах, які фінансуються з державного, обласного та місцевого бюджетів, і ведуть облік за планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.

   
       
  Лінійка типових продуктів     

22000 грн.

Програмний продукт "Управління торговым підприємством для України" прикладне рішення дозволяє автоматизувати завдання оперативного, бухгалтерського і податкового обліку, обліку кадрів і розрахунку заробітної плати, аналізу і планування торгових операцій, підготовка обов'язкової (регламентної) звітності, що забезпечує ефективне управління сучасним торговим підприємством. 

 

 

  

       

 

8400 грн.

"Зарплата і Управління Персоналом  для України" це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії по наступним напрямкам: планування потреби в персоналі; забезпечення бізнесу кадрами; розрахунок заробітної плати тощо.
2240 грн.
"Зарплата і Управління Персоналом  для України. Базова версія"

 

 

 

 

 

 

 

 Повний перелік продуктів дивіться у прайс-листі