Мікросистема Автоматизація бізнесу

067 311 21 30
067 381 62 04
(0382) 700-822

29001, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 48 (1 поверх, вхід з вулиці Свободи)

   


                     Лінійка продуктів BAS    

8400 грн. з ПДВ

 

 

16200 грн. з ПДВ

"BAS Бухгалтерія. ПРОФ " призначена для автоматизації бухгалтерського й податкового обліку, включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову та роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включно з субкомісією), надання послуг, виробництво тощо. Бухгалтерській й податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

 

 

 

 "BAS Бухгалтерія. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів "


4200 грн. з ПДВ

 

600 грн. з ПДВ

 

"BAS Бухгалтерія. Базова "

 

 

 

 

 "BAS Бухгалтерія. Учбова версія "

 

24000 грн. з ПДВ

"BAS Бухгалтерія. КОРП " є професійним інструментом бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов'язкової регламентованої звітності з розширеними можливостями обліку. Рішення має розширений функціонал в частині розрахунку заробітної плати, що дозволяє використовувати його на підприємствах зі складним розрахунком заробітної плати.    

10800 грн. з ПДВ

"BAS Зарплата та Управління Персоналом" є готовим інструментом для вирішення всіх завдань, пов'язаних з розрахунком заробітної плати персоналу та реалізацією кадрової політики, з урахуванням вимог законодавства та реальної практики роботи підприємств України. Вона може успішно застосовуватися в службах управління персоналом та бухгалтеріях підприємств, а також в інших підрозділах, зацікавлених у ефективній організації роботи співробітників, для управління людськими ресурсами комерційних підприємств різного масштабу.

4200 грн. з ПДВ

"BAS Зарплата та Управління Персоналом. Базова"

64800 грн. з ПДВ

"BAS Комплексне управління підприємством" є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління та обліку. Рішення дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого і середнього бізнесу. "BAS Комплексне управління підприємством" дозволяє збільшити продуктивність праці всіх служб підприємства та покращити процеси взаємодії підрозділів.    

10800 грн. з ПДВ

21600 грн. з ПДВ

 

"BAS Малий бізнес"– це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізоване усе найнеобхідніше для оперативного обліку, контролю, аналізу і планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.

  

  "BAS Малий бізнес".Комплект на 5 користувачів."

 4200 грн. з ПДВ

"BAS Малий бізнес. Базова"

 

10800 грн. з ПДВ

 "BAS Управління торгівлею"  є типовим прикладним рішенням, який дозволяє у комплексі автоматизувати задачі оперативного й управліньського обліку, аналізу й планування торгівельних операцій, забезпечив тим самим ефективне керування сучасним торгівельним підприємством. Конфігурація призначена для автоматизації обліку в організаціях, які займаються оптово-роздрібною торгівлею.

 

   

 

8400 грн. з ПДВ

"BAS Роздрібна торгівля" підходить для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так в складі розподіленої торговельної мережі. Рішення дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах, а також може використовуватися в якості робочого місця касира. "BAS Роздрібна торгівля" зручно використовувати спільно з іншими програмами для комплексного вирішення задач.

 

   

 

 

        

   8400 грн. з ПДВ

Програма"BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"– це прикладне рішення, яке охоплює основні завдання управління та обліку на підприємстві житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми. Дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами його діяльності.    

15000 грн. з ПДВ

 

Галузеве рішення "BAS Управління автотранспортом Стандарт" призначене для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 14400 грн. з ПДВ

 "BAS АГРО. Бухгалтерія" є готовим інструментом для вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою сільськогосподарських підприємств які займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції. Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського та податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати за допомогою інших прикладних рішень або систем.

   
 

 

           Лінійка продуктів для бюджетних установ

   

 

15480 грн. з ПДВ

 "Облік бюджетної установи" забезпечує автоматизацію бухгалтерського та фінансового обліку, розрахунку заробітної плати та ведення кадрового обліку бюджетних установ, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в установах, які фінансуються з державного, обласного та місцевого бюджетів, і ведуть облік за планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.

 

   

 

15480 грн. з ПДВ

"Бухгалтерія комунального підприємства" призначена для автоматизації бухгалтерського обліку комунальних унітарних підприємств: комунального некомерційного підприємства (КНП) або комунального комерційного підприємства (ККП), що здійснюють будь-які види комерційної і некомерційної діяльності: надання послуг, виробництво, тощо, у відповідності до чинного законодавства України та забезпечує складання обов'язкової (регламентованої) звітності.

   
 

 

   

 

 

 

 

  

       

 


   

 

  

 

 

  Повний перелік продуктів дивіться у прайс-листі